slideshow

Adventure golf

NOVINKA od leta 2014 – Adventure golf – obľúbený rekreačný šport, ktorý sa k nám dostal zo Severnej Ameriky a predstavuje vynikajúcu zábavu pre rodiny s deťmi ale aj pre firemné akcie. Ide o klasické golfové ihrisko, ktoré je zmenšené do veľkosti minigolfových dráh a má 18 jamiek. Veľkosť dráh je to jediné, čo má adventure golf spoločné s minigolfom, pretože spôsob hry je úplne odlišný. Hrá sa na umelej golfovej tráve s golfovými palicami (putter) a golfovou loptičkou. 

 Trasa pri každej jamke je iná a nájdete tu rôzne prekážky, ako vyvýšeniny, nerovnosti, tunel. Adventure golf je vhodný pre skúsených golfistov alebo aj pre nových nadšencov a neskúsených amatérov. Nevyžaduje žiadnu telesnú zdatnosť, špeciálne zručnosti, len základné športové oblečenie a obuv.

adventure golf cennik 082014


adventuregolf - 020.jpgadventuregolf - 015.jpgadventuregolf - 012.jpgadventuregolf - 014.jpgadventuregolf - 010.jpgadventuregolf - 019.jpgadventuregolf - 022.jpgadventuregolf - 023.jpgadventuregolf - 018.jpgadventuregolf - 011.jpgadventuregolf - 016.jpg
Stiahnuť do PC

Používaním stránok súhlasíte s používaním cookies, ktoré nám pomáhajú zabezpečiť lepšie služby.