slideshowslideshowslideshowslideshowslideshowslideshow

Svadba

Hotel SITNO a jeho okolie s čarokrásnou prírodou okúzlia nielen Vás, ale aj Vašich hostí a Váš veľký deň sa pre všetkých stane nezabudnuteľným zážitkom.

Ponúkame Vám viaceré priestory s kapacitou do 180 osôb na usporiadanie svadobnej hostiny (kongresová sála s panoramatickým oknom a nádherným výhľadom, reštaurácia s terasou, exteriérové priestory) so sedením podľa Vášho želania, či s garden party v hotelovom areáli.

V interiéri a exteriéri nášho hotela je možné zrealizovať aj civilný sobášny obrad. V interiéri hotela je možné obrad uskutočniť v niektorej z konferenčných sál podľa Vášho zváženia. V exteriéri hotela je možné obrad uskutočniť pri hotelovom altánku, v party stane (stan je potrebné zabezpečiť externe), prípadne na novozrekonštruovanej A lá Carte terase.

Dekoráciu a kvetinovú výzdobu svadobného obradu alebo svadobnej hostiny Vám zabezpečíme cez externých dodávateľov, resp. Vám poskytneme kontakt na nich, aby ste si priamo s nimi mohli prejsť Vaše predstavy a požiadavky (napr. slavobrána, červený koberec, živé kvety...) V kongresovej sále je súčasťou miestnosti aj tanečný parket, v reštaurácii A lá Carte je tanečný parket potrebné zabezpečiť externe. V prípade záujmu o sedenie pri okrúhlych stoloch je potrebné stoly prenajať od ďalšieho dodávateľa.svadba - hotel-sitno-svadba1.jpgsvadba - hotel-svadba-kongresova-sala-2.jpgsvadba - hotel-svadobna-party2.jpgsvadba - hotel-svadba-kongresova-sala-3.jpgsvadba - HOTEL-P1090571.jpgsvadba - hotel-1. svadba - a la carte restauracia.jpgsvadba - hotel-6. svadba - kongresova sala.jpgsvadba - hotel-sitno-svadba4.jpgsvadba - hotel-sitno-svadba3.jpgsvadba - hotel-svadobna-party.jpgsvadba - hotel-sitno-svadba2.jpgsvadba - hotel-2. svadba - a la carte restauracia.jpgsvadba - HOTEL-P1090582.jpg
Stiahnuť do PC

Používaním stránok súhlasíte s používaním cookies, ktoré nám pomáhajú zabezpečiť lepšie služby.