Dôležité upozornenie

Milí naši hostia, zamestnanci, návštevníci

vzhľadom k aktuálnej situácii na Slovensku a s ohľadom na našu spoločenskú zodpovednosť sme sa rozhodli až do odvolania pre uzavretie všetkých našich 3 hotelov hotelovej siete Trinity hotels (hotel Senec, hotel Sitno a Atrium hotel), pokiaľ sa táto mimoriadna situácia na Slovensku a v celej Európe neupokojí. Nechceme riskovať zdravie Vás a našich zamestnancov, pretože Vy ste pre nás Tí najdôležitejší... Čaká nás v budúcnosti opäť veľa zábavy a relaxu.

My pre Vás zatiaľ pripravíme kompletne nový animačný program na ďalšie tematické a letné pobyty tak, aby ste si to u nás a s našimi maskotmi – Kamarátmi z Trinity opäť užili v plnej paráde !

Ak ste mali už zakúpený pobyt v jednom z najbližších termínov, s väčšinou z Vás sme sa už skontaktovali a budeme tak priebežne robiť aj naďalej. Svoje pobyty nemusíte stornovať. S každým z Vás sa v predstihu skontaktujeme ohľadom Vášho blížiaceho sa pobytu a dohodneme sa na ďalšom postupe a prípadne aj predĺžení platnosti Vášho poukazu, ktorý ste chceli využiť na financovanie pobytu.

O termíne opätovného otvorenia našich hotelov Vás budeme informovať na našich webových a facebookových stránkach na základe aktuálneho vývoja situácie. Myslíme na Vás, nechceme nič podceniť. Ak nenájdete odpoveď na svoje otázky na našich weboch alebo Facebooku kontaktujte nás prosím v pracovné dni od 8.00 do 19.00 na našu centrálnu telefónnu linku 18 333, klapka 1.

Ďakujeme za pochopenie a držíme nám všetkých palce.

ArtClub - umelecké štúdio pre kreatívne duše

Ponuky netradičných profesionálnych priestorov v našom hoteli dopĺňa aj kreatívne štúdio. Poznáte pojem „Think out of the box“? Ateliér Art club je nositeľom tohto kréda. Podporte svoje podujatie aktívnou pauzou.Kreatívne dieľne ArtClub Kreatívny teambuilding v ArtClub

V Art clube môžete zdokonaliť svoje zručnosti či už pod vedením profesionálov alebo po vlastnej línii školení a aktivít. Podporte kreativitu, zamerajte sa na trpezlivosť a tímovú prácu. Nechajte sa inšpirovať možnosťami našich priestorov. Vaše podujatie bude vďaka množstvu detailov špecifické, originálne a s maximálnym dôrazom na zážitok účastníkov.

Game Zone

Hľadáte priestor na aktívnu a nenáročnú pauzu počas vašich školení a pracovných meetingov? Naša Využite Game Zone. Malý detail s veľkým úspechom. Naplánujte coffee break počas školenia netradične v našej Game Zone - účastníci školenia sa vrátia oddýchnutí, pozitívne naladení a s čistou hlavou. V Game Zone si môžu zahrať air hockey, x-box kincet, biliard, stolný futbal, k dispozícii sú aj rôzne spoločenské hry.Fotogaléria -

  • ArtClub - umelecké štúdio pre kreatívne duše
  • ArtClub - umelecké štúdio pre kreatívne duše
  • ArtClub - umelecké štúdio pre kreatívne duše
  • ArtClub - umelecké štúdio pre kreatívne duše
Z našej videogalérie vyberáme

Slavo Jurko navštevuje TRINITY Hotels

Firemné večierky a párty v Trinity Hotels & Resorts

Hotel Sitno **** Aquafun Sitno

Hotel Sitno **** Adventure golfSme hrdým partnerom projektov:
Pri používaní tejto stránky dochádza k spracovaniu cookies, ktoré nám pomáhajú zvyšovať kvalitu služieb. Spracovaniu cookies zabránite zmenou nastavenia v internetovom prehliadači. Viac info