Dôležité upozornenie

Milí naši hostia, zamestnanci, návštevníci

vzhľadom k aktuálnej situácii na Slovensku a s ohľadom na našu spoločenskú zodpovednosť sme sa rozhodli až do odvolania pre uzavretie všetkých našich 3 hotelov hotelovej siete Trinity hotels (hotel Senec, hotel Sitno a Atrium hotel), pokiaľ sa táto mimoriadna situácia na Slovensku a v celej Európe neupokojí. Nechceme riskovať zdravie Vás a našich zamestnancov, pretože Vy ste pre nás Tí najdôležitejší... Čaká nás v budúcnosti opäť veľa zábavy a relaxu.

My pre Vás zatiaľ pripravíme kompletne nový animačný program na ďalšie tematické a letné pobyty tak, aby ste si to u nás a s našimi maskotmi – Kamarátmi z Trinity opäť užili v plnej paráde !

Ak ste mali už zakúpený pobyt v jednom z najbližších termínov, s väčšinou z Vás sme sa už skontaktovali a budeme tak priebežne robiť aj naďalej. Svoje pobyty nemusíte stornovať. S každým z Vás sa v predstihu skontaktujeme ohľadom Vášho blížiaceho sa pobytu a dohodneme sa na ďalšom postupe a prípadne aj predĺžení platnosti Vášho poukazu, ktorý ste chceli využiť na financovanie pobytu.

O termíne opätovného otvorenia našich hotelov Vás budeme informovať na našich webových a facebookových stránkach na základe aktuálneho vývoja situácie. Myslíme na Vás, nechceme nič podceniť. Ak nenájdete odpoveď na svoje otázky na našich weboch alebo Facebooku kontaktujte nás prosím v pracovné dni od 8.00 do 19.00 na našu centrálnu telefónnu linku 18 333, klapka 1.

Ďakujeme za pochopenie a držíme nám všetkých palce.

Foodie - kulinárske štúdio

Jedinečný priestor zážitkovej školy varenia Foodie využiteľný počas akéhokoľvek typu podujatia, či už v rámci školení, aktívnej pauzy, teambuildingov alebo voľnočasových aktivít.

Foodie je profesionálne zariadené kulinárske štúdio pre potreby usporiadania kurzov varenia s vlastným priestorom sedenia pre následnú degustáciu a občerstvenie, všetko zariadené v modernom štýle.

Teambuilding či brainstorming v kuchyni? Vymeňte spoločnú večeru za Foodie. Utužte pracovný kolektív a relaxujte a zabávajte sa pri pripravovaní vašich obľúbených pokrmov, steakov alebo exotických jedál. Všetko pod vedením nášho FOODIE Chef, zážitkovo, zábavne a hlavne s množstvom praktických rád, ktoré určite uplatníte aj doma.

Prijmite Foodie kulinársku výzvu alebo vytvorte tímy a zasúťažte si vo varení na štýl môj šéf varí lepšie.Kulinárske štúdio FOODIE - sedenie Priestory kulinárskeho štúdia

Charakteristika Foodie a možnosti využitia

  • Netradičné coffee breaky počas školení a firemných podujatí
    Pripravte si občerstvenie spoločne, aktívne a zábavne. Naučte sa ľahké rýchľovky, ktoré určite uplatníte aj doma
  • Zážitkový teambuilding alebo brainstorming v jedinečných priestoroch
  • Uzavreté akcie pre skupiny, kurzy varenia, súťaže vo varení
  • Prenájom priestorov pre kurzy varenia
  • Voľnočasové aktivity a individuálny večerný program s animátormi či kuchármi pre uzavretú spoločnosť


Foodie Teambuilding vo Foodie

Fotogaléria -

  • Foodie - kulinárske štúdio
  • Foodie - kulinárske štúdio
  • Foodie - kulinárske štúdio
Z našej videogalérie vyberáme

Slavo Jurko navštevuje TRINITY Hotels

Firemné večierky a párty v Trinity Hotels & Resorts

Hotel Sitno **** Aquafun Sitno

Hotel Sitno **** Adventure golfSme hrdým partnerom projektov:
Pri používaní tejto stránky dochádza k spracovaniu cookies, ktoré nám pomáhajú zvyšovať kvalitu služieb. Spracovaniu cookies zabránite zmenou nastavenia v internetovom prehliadači. Viac info