• UVARTE
  UVARTE SI SVOJ TEAMBUILDING AKO FOODIE CHEF

  Ponúkame Vám atraktívne teambuildingy v jedinečných priestor FOODIE kulinárskeho štúdia
  či súkromnej hotelovej kinosále MediaTro. Netradičné súťaže a zážitky v štýle hotela SITNO FOREST RESORT.
  Kulinárska výzva alebo movie night?

Dôležité upozornenie

Milí naši hostia, zamestnanci, návštevníci

vzhľadom k aktuálnej situácii na Slovensku a s ohľadom na našu spoločenskú zodpovednosť sme sa rozhodli až do odvolania pre uzavretie všetkých našich 3 hotelov hotelovej siete Trinity hotels (hotel Senec, hotel Sitno a Atrium hotel), pokiaľ sa táto mimoriadna situácia na Slovensku a v celej Európe neupokojí. Nechceme riskovať zdravie Vás a našich zamestnancov, pretože Vy ste pre nás Tí najdôležitejší... Čaká nás v budúcnosti opäť veľa zábavy a relaxu.

My pre Vás zatiaľ pripravíme kompletne nový animačný program na ďalšie tematické a letné pobyty tak, aby ste si to u nás a s našimi maskotmi – Kamarátmi z Trinity opäť užili v plnej paráde !

Ak ste mali už zakúpený pobyt v jednom z najbližších termínov, s väčšinou z Vás sme sa už skontaktovali a budeme tak priebežne robiť aj naďalej. Svoje pobyty nemusíte stornovať. S každým z Vás sa v predstihu skontaktujeme ohľadom Vášho blížiaceho sa pobytu a dohodneme sa na ďalšom postupe a prípadne aj predĺžení platnosti Vášho poukazu, ktorý ste chceli využiť na financovanie pobytu.

O termíne opätovného otvorenia našich hotelov Vás budeme informovať na našich webových a facebookových stránkach na základe aktuálneho vývoja situácie. Myslíme na Vás, nechceme nič podceniť. Ak nenájdete odpoveď na svoje otázky na našich weboch alebo Facebooku kontaktujte nás prosím v pracovné dni od 8.00 do 19.00 na našu centrálnu telefónnu linku 18 333, klapka 1.

Ďakujeme za pochopenie a držíme nám všetkých palce.

Prírodné a kultúrne pamiatky

Prírodné pamiatky:

Prírodný unikát Kamenné more – prírodná rezervácia priamo vo Vyhniach. Vzniklo vulkanickou činnosťou pred niekoľkými tisíckami rokov, za prírodnú rezerváciu bolo vyhlásené v roku 1937. (1 km od hotela) 

Botanická záhrada v Banskej Štiavnici - záhradu založila Banícka akadémia v roku 1838 a nachádzajú sa tu stromy a kry z celého sveta. (12,8 km od hotela)

Technické pamiatky:

Banská Štiavnica - Tajchy: umelé vodné nádrže pôvabne zasadené do lesnej zelene patria medzi turistické šperky tohto kraja. Budovali ich kedysi ako zdroj vodnej energie na čerpanie banských vôd a úpravu rudy. Dnes je ich 24 a slúžia ako rekreačné vodné plochy alebo zdroje pitnej vody. Najznámejšie tajchy sú Počúvadlo, Richňava alebo Evičkino jazero. (27,3 km od hotela)

Banská Štiavnica – Banské múzeum v prírode: povrchová expozícia múzea prezentuje staré banské budovy a zariadenia. Najväčším lákadlom je fáranie do štôlne Bartolomej. V baníckom plášti a prilbe s lampášom absolvujete poldruhakilometrovú prechádzku podzemím, aby ste okúsili, v akých podmienkach tu kedysi baníci ťažili rudy drahých kovov. (12,8 km od hotela)

Kultúrne pamiatky:

Banská Štiavnica – Banskoštiavnická Kalvária: Baroková Kalvária na strmom kopci vulkanického pôvodu patrí medzi najkrajšie v strednej Európe. Kalváriu postavili jezuiti v polovici 18. storočia zo zbierok Štiavničanov a darov. (12,8 km od hotela)

 • Banská Štiavnica - Námestie Svätej Trojice: Hlavné námestie mesta sa formovalo v 14. – 16. storočí. Domy bohatých mešťanov a Kostol sv. Kataríny so susednou radnicou obkolesujú veľkoryso rozvrhnutý priestor, ktorému dominuje barokové Súsošie Svätej Trojice (morový stĺp). (12,8 km od hotela)

Banská Štiavnica – Starý Zámok: Bol dôležitou súčasťou obrany mesta v čase protitureckých bojov. Dnes si tu si môžete pozrieť expozíciu protitureckých bojov s atraktívnou sochou Turka a ukážkami zbraní, ale užijete si aj jedinečný výhľad na mesto. V Rytierskej sále alebo na nádvorí Starého zámku si môžte objednať romantický svadobný obrad. (12,8 km od hotela)

Banská Štiavnica – Nový Zámok: Pôvodne farský kostol zo začiatku 13. storočia bol v období tureckých nájazdov prestavaný na pevnosť. Dnes tu sídli muzeálna expozícia najstarších dejín regiónu Baníci prichádzajú, expozície streleckých terčov, kováčstva a tradičného štiavnického fajkárstva. (12,8 km od hotela)

Svätý Anton – Kaštieľ vo Svätom Antone: Barokovo-klasicistický kaštieľ v historickom parku s jazierkom je vyhľadávaným múzeom. Interiéry s pôvodným zariadením, obrazmi a výrobkami umeleckého remesla, okrem iného Zlatý salón s nábytkom, ktorý darovala Mária Terézia svojej dcére Márii Antoinette, svedčia o bohatstve a vkuse majiteľov, bohaté zbierky poľovníckeho múzea zasa o ich vzťahu k lesu a lovu. (18,7 km od hotela)

Fotogaléria -

 • Prírodné a kultúrne pamiatky
 • Prírodné a kultúrne pamiatky
 • Prírodné a kultúrne pamiatky
 • Prírodné a kultúrne pamiatky
 • Prírodné a kultúrne pamiatky
 • Prírodné a kultúrne pamiatky
 • Prírodné a kultúrne pamiatky
 • Prírodné a kultúrne pamiatky
 • Prírodné a kultúrne pamiatky
Z našej videogalérie vyberáme

Slavo Jurko navštevuje TRINITY Hotels

Firemné večierky a párty v Trinity Hotels & Resorts

Hotel Sitno **** Aquafun Sitno

Hotel Sitno **** Adventure golfSme hrdým partnerom projektov:
Pri používaní tejto stránky dochádza k spracovaniu cookies, ktoré nám pomáhajú zvyšovať kvalitu služieb. Spracovaniu cookies zabránite zmenou nastavenia v internetovom prehliadači. Viac info