Dôležité upozornenie

Milí naši hostia, zamestnanci, návštevníci

vzhľadom k aktuálnej situácii na Slovensku a s ohľadom na našu spoločenskú zodpovednosť sme sa rozhodli až do odvolania pre uzavretie všetkých našich 3 hotelov hotelovej siete Trinity hotels (hotel Senec, hotel Sitno a Atrium hotel), pokiaľ sa táto mimoriadna situácia na Slovensku a v celej Európe neupokojí. Nechceme riskovať zdravie Vás a našich zamestnancov, pretože Vy ste pre nás Tí najdôležitejší... Čaká nás v budúcnosti opäť veľa zábavy a relaxu.

My pre Vás zatiaľ pripravíme kompletne nový animačný program na ďalšie tematické a letné pobyty tak, aby ste si to u nás a s našimi maskotmi – Kamarátmi z Trinity opäť užili v plnej paráde !

Ak ste mali už zakúpený pobyt v jednom z najbližších termínov, s väčšinou z Vás sme sa už skontaktovali a budeme tak priebežne robiť aj naďalej. Svoje pobyty nemusíte stornovať. S každým z Vás sa v predstihu skontaktujeme ohľadom Vášho blížiaceho sa pobytu a dohodneme sa na ďalšom postupe a prípadne aj predĺžení platnosti Vášho poukazu, ktorý ste chceli využiť na financovanie pobytu.

O termíne opätovného otvorenia našich hotelov Vás budeme informovať na našich webových a facebookových stránkach na základe aktuálneho vývoja situácie. Myslíme na Vás, nechceme nič podceniť. Ak nenájdete odpoveď na svoje otázky na našich weboch alebo Facebooku kontaktujte nás prosím v pracovné dni od 8.00 do 19.00 na našu centrálnu telefónnu linku 18 333, klapka 1.

Ďakujeme za pochopenie a držíme nám všetkých palce.

Školiace salóniky

Salónik S1

Pre zabezpečenie menších podujatí máme k dispozícii 5 salónikov s rôznou kapacitou a množstvom praktických detailov pre vaše školenia, workshopy a pracovné stretnutia rôzneho druhu. Všetko salóniky sú vybavené SmartWall, ktoré sú dokonalou náhradou za klasický whiteboard alebo flipchart – píšte voľne po stene. Samozrejmosťou je zabudovaný projektor s ozvučením.

Všetky salóniky sú presvetlené prirodzeným denným svetlom, s WiFi a Lan pripojením na internet. Pred salónikmi sa nachádza foyer, ktoré je využiteľné na podávanie občerstvenia pre Vašich hostí.salonik s2 salonik s1

Kapacity priestorov

Kapacity kongresových priestorov Sitno Forest Resort

Súčasťou salónikov je vyhradený priestor na coffee break, tak aby ste mali všetko na dosah. NOVINKOU v rámci coffe break je možnosť využitia priestoru kulinárskeho štúdia Foodie. Moderné a útulne Foodie môžete využiť ako príjemný priestor na občerstvenie ale aj plnohodnotne ako zážitkovú školu varenia – aktivitu, počas ktorej si občerstvenie sami vytvoríte pod vedením nášho šéfkuchára. Varenie vieme prispôsobiť aj ako rýchly mini teambuilding alebo hravú súťaž, v ktorej otestujete spoluprácu tímov. U nás máte množstvo možností ako obohatiť pauzu počas vašich podujatí u nás, podporiť tak sústredenie a uvoľniť myseľ účastníkov vášho podujatia.

Kulinárske štúdio Foodie v Sitno Forest Resort Teambuilding v kulinárskom štúdiu Foodie v Sitno Forest Resort

Fotogaléria - Salóniky

  • Školiace salóniky
  • Školiace salóniky
  • Školiace salóniky
  • Školiace salóniky
Z našej videogalérie vyberáme

Slavo Jurko navštevuje TRINITY Hotels

Firemné večierky a párty v Trinity Hotels & Resorts

Hotel Sitno **** Aquafun Sitno

Hotel Sitno **** Adventure golfSme hrdým partnerom projektov:
Pri používaní tejto stránky dochádza k spracovaniu cookies, ktoré nám pomáhajú zvyšovať kvalitu služieb. Spracovaniu cookies zabránite zmenou nastavenia v internetovom prehliadači. Viac info