• UVARTE
  UVARTE SI SVOJ TEAMBUILDING AKO FOODIE CHEF

  Ponúkame Vám atraktívne teambuildingy v jedinečných priestor FOODIE kulinárskeho štúdia
  či súkromnej hotelovej kinosále MediaTro. Netradičné súťaže a zážitky v štýle hotela SITNO FOREST RESORT.
  Kulinárska výzva alebo movie night?

Dôležité upozornenie

Milí naši hostia, zamestnanci, návštevníci

vzhľadom k aktuálnej situácii na Slovensku a s ohľadom na našu spoločenskú zodpovednosť sme sa rozhodli až do odvolania pre uzavretie všetkých našich 3 hotelov hotelovej siete Trinity hotels (hotel Senec, hotel Sitno a Atrium hotel), pokiaľ sa táto mimoriadna situácia na Slovensku a v celej Európe neupokojí. Nechceme riskovať zdravie Vás a našich zamestnancov, pretože Vy ste pre nás Tí najdôležitejší... Čaká nás v budúcnosti opäť veľa zábavy a relaxu.

My pre Vás zatiaľ pripravíme kompletne nový animačný program na ďalšie tematické a letné pobyty tak, aby ste si to u nás a s našimi maskotmi – Kamarátmi z Trinity opäť užili v plnej paráde !

Ak ste mali už zakúpený pobyt v jednom z najbližších termínov, s väčšinou z Vás sme sa už skontaktovali a budeme tak priebežne robiť aj naďalej. Svoje pobyty nemusíte stornovať. S každým z Vás sa v predstihu skontaktujeme ohľadom Vášho blížiaceho sa pobytu a dohodneme sa na ďalšom postupe a prípadne aj predĺžení platnosti Vášho poukazu, ktorý ste chceli využiť na financovanie pobytu.

O termíne opätovného otvorenia našich hotelov Vás budeme informovať na našich webových a facebookových stránkach na základe aktuálneho vývoja situácie. Myslíme na Vás, nechceme nič podceniť. Ak nenájdete odpoveď na svoje otázky na našich weboch alebo Facebooku kontaktujte nás prosím v pracovné dni od 8.00 do 19.00 na našu centrálnu telefónnu linku 18 333, klapka 1.

Ďakujeme za pochopenie a držíme nám všetkých palce.

Športy

Hotel SITNO je svojím vybavením a umiestnením v Štiavnických vrchoch predurčený na množstvo príležitostí zábavy, oddychu, príjemného strávenia voľného času, kultúrneho a športového vyžitia.športove možnosti v hoteli

V interiéri hotela sa môžete odreagovať pri bowlingu, biliarde, stolnom tenise, X-Boxe, stolnom futbale, air hockey či šípkach. V hotelovom areáli sa nachádza vonkajší termálny bazén, vonkajší malý bazén, Adventure golf, 2 tenisové kurty a ihrisko na plážový volejbal.


Interiér hotela

Bowling je šport vhodný pre všetky vekové kategórie. Svojimi jednoduchými pravidlami ponúka možnosť usporiadať turnaj družstiev, ale aj jednotlivcov. Je obľúbenou atrakciou pri firemných večierkoch a rodinných pobytoch, kde sa dokáže zabaviť celá rodina.
Priamo v hoteli si ho máte možnosť zahrať v bowlingovom bare, kde sú pre Vás pripravené dve dráhy a príjemný personál. Bowlingové dráhy Vám odporúčame rezervovať si pred nástupom na pobyt. Zapožičiame Vám aj špeciálnu bowlingovú obuv rôznej veľkosti.
športove možnosti v hoteli

V interiéri hotela si môžete taktiež zahrať biliard umiestnený v Lobby bare, elektronické šípky, stolný tenis, stolný futbal, X-Box kinect. V plaveckom bazéne sa môžete s Vašimi priateľmi zabaviť pri vodnom póle.


Exteriér hotela

Adventure golf – obľúbený rekreačný šport, ktorý sa k nám dostal zo Severnej Ameriky a predstavuje vynikajúcu zábavu pre rodiny s deťmi ale aj pre firemné akcie. Ide o klasické golfové ihrisko, ktoré je zmenšené do veľkosti minigolfových dráh a má 18 jamiek.
športove možnosti v hoteli

Tenisové kurty– v areáli hotela Vás privítajú dva tenisové kurty s umelou trávou. Jeden z tenisových kurtov je multifunkčný a je možné využiť ho ako nohejbalové, futbalové, basketbalové alebo bedmintonové ihrisko. K dispozícii je aj umelé osvetlenie kurtov. Ak ste vyznávači tohto športu, je možné zapožičať si amatérske, ale aj profesionálne tenisové rakety a príslušnú výbavu.


ukostreľba - nová obľúbená atrakcia v hoteli využívaná firemnou klientelou, ale aj rodinami s deťmi. K dispozícii je mužský, ženský a detský luk. Bedminton – je ďalším raketovým športom, ktorý si u nás môžete zahrať. Obtiažnosť hry je menšia ako pri tenise, takže si ho môžu zahrať aj tí, ktorí s ním nemajú žiadne skúsenosti.
športove možnosti v hotelišportove možnosti v hoteli

Plážové ihrisko – je umiestnené v blízkosti altánku a tenisových kurtov. Pokiaľ ste vyznávači letných športov, máte možnosť zahrať si na ňom obľúbený plážový volejbal alebo plážový futbal.
Petanque – francúzska spoločenská hra, ktorá je aj u nás čoraz populárnejšia. Na recepcii si môžete požičať celú súpravu. Pri tomto športe je výhoda najmä to, že ihrisko si môžete urobiť takmer kdekoľvek na rovnej ploche, či už na tráve alebo na piesku. Vonkajší termálny bazén – vhodný na relax ale aj aktívny odpočinok. Svojimi rozmermi ponúka možnosť pre vodné pólo a vodnú gymnastiku, ktorá čoraz častejšie sprevádza firemné akcie ako teambuildingy a športové hry.

Fotogaléria -

 • Športy
 • Športy
 • Športy
 • Športy
 • Športy
Z našej videogalérie vyberáme

Slavo Jurko navštevuje TRINITY Hotels

Firemné večierky a párty v Trinity Hotels & Resorts

Hotel Sitno **** Aquafun Sitno

Hotel Sitno **** Adventure golfSme hrdým partnerom projektov:
Pri používaní tejto stránky dochádza k spracovaniu cookies, ktoré nám pomáhajú zvyšovať kvalitu služieb. Spracovaniu cookies zabránite zmenou nastavenia v internetovom prehliadači. Viac info