Novinka - Overte si cenu a dostupnosť online:

Ak nenájdete odpoveď na svoje otázky na našich weboch alebo Facebooku, naši kolegovia su Vám k dispozícii telefonicky v pracovné dni od 8:00 do 16:30 na čísle 18 333
alebo rezervacie@trinityhotels.sk

Športy

Hotel SITNO je svojím vybavením a umiestnením v Štiavnických vrchoch predurčený na množstvo príležitostí zábavy, oddychu, príjemného strávenia voľného času, kultúrneho a športového vyžitia.športove možnosti v hoteli

V interiéri hotela sa môžete odreagovať pri bowlingu, biliarde, stolnom tenise, X-Boxe, stolnom futbale, air hockey či šípkach. V hotelovom areáli sa nachádza vonkajší termálny bazén, vonkajší malý bazén, Adventure golf, 2 tenisové kurty a ihrisko na plážový volejbal.


Interiér hotela

Bowling je šport vhodný pre všetky vekové kategórie. Svojimi jednoduchými pravidlami ponúka možnosť usporiadať turnaj družstiev, ale aj jednotlivcov. Je obľúbenou atrakciou pri firemných večierkoch a rodinných pobytoch, kde sa dokáže zabaviť celá rodina.
Priamo v hoteli si ho máte možnosť zahrať v bowlingovom bare, kde sú pre Vás pripravené dve dráhy a príjemný personál. Bowlingové dráhy Vám odporúčame rezervovať si pred nástupom na pobyt. Zapožičiame Vám aj špeciálnu bowlingovú obuv rôznej veľkosti.
športove možnosti v hoteli

V interiéri hotela si môžete taktiež zahrať biliard umiestnený v Lobby bare, elektronické šípky, stolný tenis, stolný futbal, X-Box kinect. V plaveckom bazéne sa môžete s Vašimi priateľmi zabaviť pri vodnom póle.


Exteriér hotela

Adventure golf – obľúbený rekreačný šport, ktorý sa k nám dostal zo Severnej Ameriky a predstavuje vynikajúcu zábavu pre rodiny s deťmi ale aj pre firemné akcie. Ide o klasické golfové ihrisko, ktoré je zmenšené do veľkosti minigolfových dráh a má 18 jamiek.
športove možnosti v hoteli

Tenisové kurty– v areáli hotela Vás privítajú dva tenisové kurty s umelou trávou. Jeden z tenisových kurtov je multifunkčný a je možné využiť ho ako nohejbalové, futbalové, basketbalové alebo bedmintonové ihrisko. K dispozícii je aj umelé osvetlenie kurtov. Ak ste vyznávači tohto športu, je možné zapožičať si amatérske, ale aj profesionálne tenisové rakety a príslušnú výbavu.


ukostreľba - nová obľúbená atrakcia v hoteli využívaná firemnou klientelou, ale aj rodinami s deťmi. K dispozícii je mužský, ženský a detský luk. Bedminton – je ďalším raketovým športom, ktorý si u nás môžete zahrať. Obtiažnosť hry je menšia ako pri tenise, takže si ho môžu zahrať aj tí, ktorí s ním nemajú žiadne skúsenosti.
športove možnosti v hotelišportove možnosti v hoteli

Plážové ihrisko – je umiestnené v blízkosti altánku a tenisových kurtov. Pokiaľ ste vyznávači letných športov, máte možnosť zahrať si na ňom obľúbený plážový volejbal alebo plážový futbal.
Petanque – francúzska spoločenská hra, ktorá je aj u nás čoraz populárnejšia. Na recepcii si môžete požičať celú súpravu. Pri tomto športe je výhoda najmä to, že ihrisko si môžete urobiť takmer kdekoľvek na rovnej ploche, či už na tráve alebo na piesku. Vonkajší termálny bazén – vhodný na relax ale aj aktívny odpočinok. Svojimi rozmermi ponúka možnosť pre vodné pólo a vodnú gymnastiku, ktorá čoraz častejšie sprevádza firemné akcie ako teambuildingy a športové hry.

Fotogaléria - Sitno Forest Resort

  • Športy
  • Športy
  • Športy
  • Športy
  • Športy
  • Športy
  • Športy
  • Športy
  • Športy
Z našej videogalérie vyberáme

Slavo Jurko navštevuje TRINITY Hotels

Firemné večierky a párty v Trinity Hotels & Resorts

Hotel Sitno **** Aquafun Sitno

Hotel Sitno **** Adventure golfSme hrdým partnerom projektov:
Pri používaní tejto stránky dochádza k spracovaniu cookies, ktoré nám pomáhajú zvyšovať kvalitu služieb. Spracovaniu cookies zabránite zmenou nastavenia v internetovom prehliadači. Viac info