• VYUŽITE
  VYUŽITE first moment zľavu v hodnote až 150 EUR

  Objednajte si Vašu letnú dovolenku v SITNO Forest Resort a získate od nás zľavu vo výške až 150 EUR
  Teraz zaplatíte len 1/3 z ceny pobytu.

 • UVARTE
  UVARTE SI SVOJ TEAMBUILDING AKO FOODIE CHEF

  Ponúkame Vám atraktívne teambuildingy v jedinečných priestor FOODIE kulinárskeho štúdia
  či súkromnej hotelovej kinosále MediaTro. Netradičné súťaže a zážitky v štýle hotela SITNO FOREST RESORT.
  Kulinárska výzva alebo movie night?

Teambuilding a voľný čas


Adventure golf

Kreatívny spôsob ako otestovať súťaživosť kolektívu a zlepšiť vzťahyAdventure golf Adventure golf

Novinka od leta 2014 - Adventure golf - obľúbený rekreačný šport, ktorý sa k nám dostal zo Severnej Ameriky a predstavuje vynikajúcu zábavu pre rodiny s deťmi ale aj firemné akcie. Ide o klasické golfové ihrisko, ktoré je zmenšené do veľkosti minigolfových dráh a má 18 jamiek. Veľkosť dráh je to jediné, čo má adventure golf spoločné s minigolfom, pretože spôsob hry je úplne odlišný. Hrá sa na umelej golfovej tráve s golfovými palicami (putter) a golfovou loptičkou.

Trasa pri každej jamke je iná a nájdete tu rôzne prekážky, ako vyvýšeniny, nerovnosti, tunel. Adventure golf je vhodný pre skúsených golfistov alebo aj pre nových nadšencov a neskúsených amatérov. Nevyžaduje žiadnu telesnú zdatnosť, špeciálne zručnosti, len základné športové oblečenie a obuv.

 

Adrenalín a dobrodružstvo v Hoteli SITNO****

Budete unavení, budete špinaví, budete možno aj hladní… Ale čo je dôležité? TO, ČO SA U NÁS NAUČÍTE, VÁM UŽ NIKTO NEZOBERIE.Adrenalín a dobrodružstvo Adrenalín a dobrodružstvo

Hotel SITNO **** Vám v spolupráci s PANTERS SURVIVAL ACADEMY GO-BAG ponúka jedinečný teambuilding, ktorý Vás naučí ako pre­žiť v našich zeme­pis­ných pod­mien­kach, a ako využiť prí­rodu vo svoj prospech. PANTERS SURVIVAL ACADEMY GO-BAG je určená pre všetkých, ktorí chcú prežiť!
Pripraví Vás na nástrahy, ktoré môžu čakať všade naokolo, naučí Vás rie­šiť akú­koľ­vek vzniknutú situ­áciu z oblasti pre­ži­tia. Okrem skúsených odbor­ných inštruk­to­rov s dlhoročnou praxou v špeciálnych jednotkách, zabezpečíme zdravotný dohľad a certifikát o absolvovaní kurzu.

Zážitkové potápanie v bazéne - discovery scuba

Tactical airsoft training area

Škola bojových umení

Zážitky vo vzduchu


Geocaching

Spoznajte okolie hotela, krásu Štiavnických vrchov a utužte svoj team.Geocaching Geocaching

Geocaching je zábava, spočívajúca v hľadaní skrytých predmetov, o ktorých sú známe len ich geografické súradnice. Pri hľadaní účastníkom pomáhajú jednoduché a zábavné indície. Na hľadaní predmetov je zaujímavé, že účastníci, rozdelení do teamov, si môžu pomáhať iba pomôckami, ktoré majú k dispozícii (GPS - smartfón). Hľadanie sa tak stáva dobrou integračnou aktivitou, kde je dôležitá teamová práca.


James Bond - Agent 007

Dobrodružný a adrenalínový deň v areáli hotela a jeho blízkom okolí v téme Skrýva sa v našej spoločnosti Agent/tka 007?

Popoludňajšie aktivity sú prevažne v exteriéri hotela a zameriavajú sa na fyzickú záťaž agenta (lukostreľba, štvorkolky, segway a iné) a na jeho inteligenciu (tangramy, hádaj, čo kreslím a iné). Členovia víťazného tímu pokračujú v súťaži počas večernej party. Pri súťažných disciplínach "vynaliezavý agent, agent silný ako Herkules, agent sukničkár, agent tanečník a utajený agent" je agent 007 odhalený a zábava môže pokračovať.


Adrenalínové popoludnie

Zažite zábavu a doprajte svojmu tímu nevšedné zážitky počas adrenalínového popoludnia v Hoteli SITNO.

V areáli hotela si vyskúšajte jazdu na jedinečnom elektrickom zariadení - segway. Na vytýčenej trase si môžete zmerať sily so svojimi kolegami. Ak máte radšej 4 kolesá, odporúčame Vám jazdu na terénnych štvorkolkách. Zmerajte si svoje sily v love zveri pomocou luku - ponúkame Vám streľbu nielen na klasický terč, ale aj 3D modely zvierat. Pri každej disciplíne je k dispozícii animátor, ktorý Vám vysvetlí pravidlá a povzbudí celý tím.Adrenalínové popoludnie Adrenalínové popoludnie


Večerný trojboj

Pre klientov, ktorí si radi spríjemnia posedenie v bare ponúkame večerný trojboj: turnaj v bowlingu, elektronických šípkach a X-BOX kinect s množstvom zábavných súťaží.Večerný trojboj Večerný trojboj


SITNO Fest

Pre pánov aj dámy radi zorganizujeme popoludnie v znamení piva Steiger.

Kolegovia rozdelení do tímov si môžu zmerať sily v nasledovných disciplínach: ochutnávka piva naslepo, otváranie pivných fliaš na rýchlosť, pivná štafeta, rezanie piva. Na záver si každý tím vyberie jeden produkt, ktorý spropaguje pomocou natočenia vlastnej reklamy. Vtipnejší vyhráva!

Ako súčasť SITNO festu pre Vás radi zorganizujeme návštevu pivovaru Steiger alebo ochutnávku piva v priestoroch hotela.


Stavme sa, že...

Obľúbený večerný program prebieha v štýle stávky. Moderátor kladie hosťom pripravené otázky, či je možné alebo nemožné niečo urobiť a následne sa daná vec pomocou dobrovoľníkov dokazuje. Vyhráva tím, ktorý vyhrá najviac stávok.

 

Korporátne bubnovanie a firewalking

NOVINKA 2013
Exkluzívne iba v TRINITY Hotels 
Posuňte hranice Vášho teambuildingu


TRINITY Hotels Vám v spolupráci s INNER WINNER SLOVENSKO  ponúka na Slovensku netradičnú formu teambuildingu, ktorú využilo viac ako 60% zo 400 najväčších svetových spoločností (zdroj: FORBES).
Využite zaujímavé spôsoby ako posilniť tímového ducha a načerpajte novú energiu, ktorá zvýši potenciál nielen vašich zamestnancov ale aj vašich obchodných partnerov. 

KORPORÁTNE BUBNOVANIE


Čo to je Original Rhythm Team?
Original Rhythm Team je vzdelávací projekt zameraný na rozvoj osobnosti, budovanie a rozvoj tímov, komunikáciu, spoluprácu, načasovanie a vedenie ľudí. Používa tzv. korporátne bubnovanie a metódy „drum circle“, pri ktorých všetci účastníci aktívne hrajú na bubon alebo iný rytmický nástroj.

Korporátne bubnovanie je metóda rozvoja  a budovania  nielen pracovných tímov, ale môže vám poslúžiť aj ako naladenie publika na konferenciách a teambuildingoch. Využíva  bubny a ďalšie rytmické nástroje k premene účastníkov na jeden orchester. Korporátne bubnovanie je založené na najnovších poznatkoch o fungovaní  ľudského mozgu a najstaršej metóde tímovej spolupráce známej zo všetkých kultúr  – rytmických rituálov.
Vďaka naladeniu publika, tímu na jednu „vlnu“ a priamym paralelám v komunikácií, leadershipe a spolupráci, je korporátne bubnovanie najrozšírenejšou metódou pre teambuilding po celom svete.

 

FIREWALKING


Ak aj Vás v škole učili, že ak ľudská bunka príde do kontaktu s predmetom, ktorý má 200° Celsia, tak nenávratne odumrie,  ako je potom možné, že niektorí ľudia sú schopní chodiť po žeravom uhlí, ktoré má 500° Celsia? 
Je možné zlomiť šíp o ľudské hrdlo, chodiť po rozbitých črepinách, preraziť holou rukou dosku alebo zohnúť železnú tyč? Áno, dá sa to!

Tieto disciplíny neslúžia k ohromeniu alebo pobaveniu publika, sú to transformačné metódy, pri ktorých prejdete za hranice toho, čo považujete za možné. Ak dokážete prejsť cez oheň, dokážete čeliť aj ďalším výzvam v bežnom živote a skúsenosť z víťazstva aplikovať v každodennej praxi. Vaše vnútorné hranice sa posunú ďalej a Váš potenciál sa zvýši…
Kľúčom k prechodu po žeravom uhlí je stav mysle - plná integrácia ducha a tela, okamih úplnej koncentrácie a dôvery v proces. Na firewalkingu je dôležitý proces, na ktorého konci stojíme pred kobercom žeravého uhlia. Samotný proces, je dôležitejší ako záver. V priebehu tohto procesu hľadáte svoj vnútorný hlas, svojho radcu, ktorý  pomáha rozhodovať sa v extrémnych situáciách. Zažijete na vlastnej koži, že to čo sa vám zdá neprekonateľné, je možné prekonať 100% sústredenosťou, vedomým rozhodnutím a naprogramovaním Vášho mozgu na úspech. 

Ak Vás ponuka zaujala, kontaktujte naše kongresové oddelenie:
Hotel SITNO: kongres@hotelsitno.sk, tel:  045/677 2350

Fotogaléria -

 • Teambuilding a voľný čas
 • Teambuilding a voľný čas
 • Teambuilding a voľný čas
 • Teambuilding a voľný čas
 • Teambuilding a voľný čas
 • Teambuilding a voľný čas
 • Teambuilding a voľný čas
 • Teambuilding a voľný čas
 • Teambuilding a voľný čas
 • Teambuilding a voľný čas
 • Teambuilding a voľný čas
 • Teambuilding a voľný čas
 • Teambuilding a voľný čas
 • Teambuilding a voľný čas
 • Teambuilding a voľný čas
 • Teambuilding a voľný čas
 • Teambuilding a voľný čas
 • Teambuilding a voľný čas
Z našej videogalérie vyberáme

Slavo Jurko navštevuje TRINITY Hotels

Firemné večierky a párty v Trinity Hotels & Resorts

Hotel Sitno **** Aquafun Sitno

Hotel Sitno **** Adventure golf

Používaním stránok súhlasíte s používaním cookies, ktoré nám pomáhajú zabezpečiť lepšie služby.