Animačný program

Trinity Hotels - miesto, kde tvoríme spomienky na detstvo

Naši animátori v žltých tričkách sú tu pre vás:

  • Vždy usmievaví a energickí
  • Pozitívni a kreatívni
  • Profesionálni moderátori a zabávači


S Večerníčkom rozžiarime zimné hviezdy

8.-10.12.2023

Poznáte rozprávky čarovného deduška Večerníčka? V jeho zimnej ríši nesmú chýbať ani jeho zimné hry, či teplý nápoj plný lásky. Príďte sa s nami zabaviť do rozprávkovej zimnej krajiny.

Zimné radovánky na Sitne

15.-17.12.2023

Pani zima nám otvára čarovné dvere plné zážitkov a radosti. Radovánky plné snežných vločiek a zábavných hier na hoteli Sitno nemôžu chýbať ani tento rok.

Vianočný expres na zastávke Hotel Sitno

22. - 26. 12. 2023
Vstúpte do Vianočného expresu hotela Sitno. Naši vianoční sprievodcovia vás zavedú vagónmi smiechu, šťastia, kreativity a do sveta dobrých skutkov a tradičných vianočných zvykov.

Príďte si užiť s nami Vianoce plné radosti, lásky a blízkosti svojich najbližších. Urobte si prestávku od každodenného zhonu a nájdite pokoj v zasneženom raji Vianočného expresu.

Smajlíci z klávesnice priamo k nám

26.12.-29.12.2023

Ahojte kamaráti, ja som Smajlo usmiaty smajlík. Príďte spoznať ďalšie žlté tváričky plné pocitov, ktoré sa nachádzajú nie len na klávesnici ale aj v nás? Aký smajlík si ty? Každý je iný no aj tak žijú v jednom klávesnicovom svete. Tak sa nemrač, ale usmej! Príď nás spoznať všetkých!

Silvestrovská DISKOPÁRTY

29.12.-2.1.2024

Roztočíme to na obľúbené hity z našich slovenských a českých hitparád. Tak choď do svojej skrine, vyber si svoje najlepšie disco outfity, či už to budú flitre alebo disko galotky, a pridaj sa k nám na tanečný parket!

Rokfortská stredá škola čarodejnícka

2.-7.1.2024

Vítame ťa v Rokfortskej strednej škole čarodejníckej plnej mágie a kúziel. Kúzelný klobúk ťa rozdelí do fakúlt, ktoré sa stanú tvojou druhou rodinou. Odhaľ tajomstvo temnej sily a vybojuj si body pre svoju fakultu v trojčarodejníckom turnaji. Bez tvojich vedomostí a kúziel, je Rokfort stratený.

Kopkov Jurský park

19.01.-21.01.2024

Kopko sprievodca ťa prevedie Sitnanskym, Jurským parkom plným farebných
dinosaurov z celého sveta. POZOR! Jedna klietka je prázdna! Musíme sa vydať po
jeho stopách. Príď nám pomôcť vypátrať strateného kamaráta!

V ríši malých chrobáčikov

01.03.-03.03.2024

Sú to naši kamaráti, v tráve sa ti hravo stratí. Vieš o kom je reč? Otočíš sa, už sú preč.
Lienky, včielky, čmeliaci, ich svet sa ti zapáči.