Kongresy a firemné podujatia v Hoteli Sitno

  • Celková Kapacita: 103 izieb 214 lôžok + 80 prísteliek  
  • Kapacita kongresových priestorov: 650 osôb
  • Kapacita parkoviska: 130 miest
  • Vonkajší aj vnútorný plavecký bazén
  • Unikátny koncept 4 Elements Aqua & Wellness
  • Parná bylinková, infra aj fínska sauna
  • Masáže a procedúry 4 Elements Day Spa
  • Hotelová kinosála MediaTro
  • Kulinárske štúdio Foodie pre jedinečný teambuilding spojený s varením a degustáciou

Školenia, porady, pracovné stretnutia

Ponúkame vám k dispozícii 3 plne vybavené salóniky s kapacitou 15 až 80 osôb s popisovateľnými stenami SmartWall a dataprojektorom. Píšte voľne po stene priamo do premietanej prezentácie, jednoducho zotrite alebo pokračujte na vedľajšej stene. Všetky miestnosti sú klimatizované a ich prednosťou je prirodzené denné svetlo s možnosťou zatemnenia.

Na špecifické pracovné stretnutia či školenia ponúkame aj oddelené priestory Wine, Coffee & Tea, ktoré sú príjemnou zmenou oproti zaužívaným salónikom. K dispozícii presklená Private room alebo útulná samostatná Wine room.

Salónik S1 prepojený s Bowling barom je ideálny na interaktívny coffebreak.

Kongresy a prenájmy priestorov

Image
Martina Beňová
Senior obchodný manažér
Image
Alexandra Bartová
Obchodný manažér

Firemné večierky a teambuildingy na kľúč

Užívajte si špičkové služby všetky pod jednou strechou. U nás to prenajmom priestorov nekončí. Naši profesionálni evenťáci sú k dispozícii nielen pri organizácii tematických podujatí, ale aj pri teambuildingoch, firemných párty a obľúbených Family Days s vlastným koncertom Kamarátov z Trinity.

Vyberte si tému a program, ktorý vám najviac vyhovuje, a zvyšok nechajte na nás. Sme pripravení zabezpečiť vám pútavé teambuildingové aktivity po školení, ako napríklad pltníctvo na rieke Hron, alebo vám zostavíme celodenný program na kľúč podľa vašich konkrétnych požiadaviek. Dôverujte nám a užite si jedinečné podujatia bez starostí.

preview

Atraktívny športový areál pre váš teambuilding

Využite náš atraktívny športový areál pre skvelý teambuilding. Ponúkame vám 2 tenisové kurty, beach volejbalové ihrisko, 18-jamkový Adventure golf, ping-pongový stôl, trávnaté a spevnené vonkajšie plochy pre ďalšie doplnkové aktivity.

V interiéri hotela môžete nájsť 2 bowlingové dráhy a herňu GameZone, kde si môžete zahrať biliard, stolný futbal, air hockey a Xbox. Navyše, máme pre vás vonkajší a vnútorný bazén, oddychový termálny bazén a oddelený zábavný vodný svet s toboganom a šmykľavkami.

Náš hotelový vodný svet je otvorený až do 24:00 a pre ubytovaných hostí je vstup zdarma. Užite si športové aktivity, zábavu a oddych v našom skvelom areáli, ktorý je ideálny aj pre tímové aktivity a budovanie vzťahov.

Kongresy a prenájmy priestorov

Image
Martina Beňová
Senior obchodný manažér
Image
Alexandra Bartová
Obchodný manažér

Tri destinácie pre vaše firemné akcie

Sme sieť kongresových hotelov a služieb na Slovensku. Trinity Hotels & Resorts nenavyšuje cenu za služby, práve naopak, ponúka bonusový systém s množstvom výhod. Nezáleží na tom, či usporiadate dve akcie v jednom hoteli alebo 3 firemné podujatia v troch rôznych hoteloch. Všetky vaše akcie máte pod jednou strechou spoločnej hotelovej siete.