O Trinity

TRINITY Hotels & Resorts

"Súčasťou Trinity Hotels sú tri hotely v regiónoch západného, stredného a východného Slovenska, nachádzajúce sa v najkrajších oblastiach Slovenska. Nájdete nás na Hotel Senec s aquaparkom na Slnečných jazerách, Hotel Sitno v Štiavnických vrchoch a Hotel Atrium vo Vysokých Tatrách. Neustále sa rozvíjame a inovujeme, aby sme vám poskytovali kvalitné služby a zabezpečili, že sa v našich rezortoch budete cítiť výnimočne."

Hotel Senec****

AQUA RESORT

Štvorhviezdičkový hotel na brehu Slnečných jazier. Nové kongresové centrum s najmodernejším technologickým vybavením a s  profesionálnym audio set upom, disponuje najväčšou hotelovou kongresovou sálou na Slovensku. Okrem výhodnej polohy neďaleko hlavného mesta, ponúka SENEC AQUA RESORT výnimočné priestory, ktoré perfektne dotvoria atmosféru vášho kongresu, školenia či firemného eventu.

Hotel Sitno****

FOREST RESORT

Štvorhviezdičkový hotel v Štiavnických vrchoch vás zavedie do srdca slovenskej prírody s ponukou najmodernejšieho vybavenia pre váš kongres, školenie či firemné podujatie. SITNO FOREST RESORT je tým správnym miestom pre váš firemný event aj vďaka výnimočným priestorom.

Hotel Atrium***

HIGHT TATRAS

Ideálne miesto pre vašu pracovnú cestu v nádhernom prostredí Vysokých Tatier s výhľadom na Slavkovský štít. Kongresový hotel v Novom Smokovci. Doprajte si kongres, školenie či firemný event v horách a využite výnimočné priestory, ktoré ponúka ATRIUM HIGH TATRAS.