Deti (0‑11 rokov)

Dve deti do 6 rokov zdarma (pri obsadení jednej izby bez nároku na lôžko). Pre bábätka poskytujeme detskú postieľku bez poplatku.
Nezáväzný dopyt bol odoslaný, čoskoro Vás budeme kontaktovať

DOVOLENKOVÝ RAJ PRE RODINY S DEŤMI

V hoteli Sitno sme vytvorili dokonalé miesto pre rodiny s deťmi, kde sa o zážitky plné zábavy postarajú tematické pobyty a unikátne priestory ako kinosála MediaTro či kulinárske štúdio Foodie priamo v hoteli.

Bohatý animačný program a špičkové služby vytvárajú prostredie, kde sa vaše deti budú baviť a Vy, rodičia, si konečne oddýchnete. Prežívajte spoločne úžasné chvíle a vytvárajte nezabudnuteľné spomienky na detstvo.

Animačný program

Kým Vy v hoteli oddychujete, vaše deti získavajú zážitky na celý život. O program pre deti sa stará náš profesionálny animačný tím školený detskou lekárkou a psychologičkou Dianou Porubčanovou.

Vybavenie a služby pre rodiny s deťmi

Vybavenie a služby hotela Sitno sú navrhnuté tak, aby ste si u nás užili pohodlný pobyt a cítili sa ako doma. Naše moderné a dobre vybavené izby vám poskytnú maximálny komfort. Relaxovať môžete v našom wellness centre 4 Elements, kde vám ponúkame rôzne procedúry a masáže.

Darčekový poukaz TRINITY

Darčekový poukaz do TRINITY je ideálny spôsob, ako obdarovať svojich blízkych či priateľov nezabudnuteľným zážitkom. Poukaz v hodnote už od 50 eur môžete uplatniť pri kúpe pobytu, na masáže a procedúry 4 Elements Day Spa či na vstup do hotelového 4 Elements Wellness. Poukaz platí 1 rok od zakúpenia v celej sieti TRINITY Hotels.

Darčekový poukaz do TRINITY je cesta k úsmevu a radosti pre každého.

Sieť baby-friendly hotelov

Neobmedzený vstup do aquaparku a vodného sveta, neobmedzený vstup do detského sveta MiniMe, každý deň iná animačná téma, maskoti – Kamaráti z Trinity, koncerty Kamarátov z Trinity.