O nás

O hoteli

Plne modernizovaný hotel Sitno v srdci Štiavnických vrchov, ponúka komfortné ubytovanie v izbách, suitách alebo apartmánoch s celkovou kapacitou až 264 lôžok. Disponuje tiež modernou kongresovou časťou s kapacitou až 600 osôb.

Len 6 km od hlavného ťahu medzi Bratislavou a Banskou Bystricou, je ľahko dostupný, z ktoréhokoľvek kúta Slovenska. Výhľad na okolitú prírodu robí z hotela Sitno nielen dovolenkový raj pre bežných klientov, ale tiež perfektné miesto pre firemné podujatia na úrovni. 

Sieť Trinity

Trinity Hotels & Resorts je sieť, ktorá v sebe spája jedno i druhé. Naše hotely - Senec, Sitno a Atrium sú jedinečné práve svojim babyfriendly konceptom, ktorý myslí na rodiny s deťmi a všetky ich potreby. Vytvorili sme pre nich jedinečný koncept, ktorého maskotmi sú Kamaráti z Trinity. Na nich sa deti tešia, a nechodia tak do hotelov, ale do Kopkovho, Skalkovho alebo Čľupkovho domčeka. 

Rovnako silná je však aj naša orientácia na biznis. Každý z našich hotelov disponuje rozľahlou, moderne vybavenou kongresovou časťou. Vďaka internej eventovej agentúre pre vás pripravíme akékoľvek podujatie na mieru.

Trinity klub

Zaregistrujte sa a využívajte jedinečné výhody nášho vernostného programu. Ihneď po registrácií máte nárok na zľavu na pobyt. Tá sa odvíja od výšky bodov, ktoré však môžete využiť aj na služby a benefity. Výhody Trinity klubu môžete využiť v ktoromkoľvek z našich hotelov. Zároveň ako člen klubu získate medzi prvými informácie o spustení nových pobytových balíkov, či o špeciálnych zľavách, aby sme vám zaručili možnosť čo najlepšej ceny.