Oslavy

Výnimočná udalosť si zaslúži výnimočné priestory. Preto si ktorýkoľvek z priestorov nášho hotela môžete prenajať na rôzne oslavy a spoločenské udalosti. Či už ide o reštaurácie, bary alebo naše unikátne priestory. Radi vám pripravíme všetko na mieru podľa vašich predstáv.

Detské oslavy s maskotmi a animátormi

Nech si pre svoju oslavu vyberiete akékoľvek miesto v našom hoteli, zúčastniť sa môžu aj naši maskoti, či už jeden alebo hneď všetci. Navštíviť vás môžu aj známe postavičky z rozprávok. Animácie, minidiskotéka alebo maľovanie na tvár je ako súčasť programu pre deti samozrejmosťou. Oslavy u nás sú plné tých najkrajších detských emócií a zážitkov.

Oslavy v kulinárskom štúdiu FOODIE

Deti samy vedia, čo im chutí najviac. Nechajte ich pripraviť si vlastné občerstvenie na svoju oslavu. Samozrejme, pod vedením skúseného šéfkuchára a s pomocou našich maskotov. Vy si zatiaľ vychutnajte pohodu s priateľmi a rodinou, len pár metrov od detí.

KREATÍVNE TVORENIE V ARTCLUB

Tvorivé, vnímavé a neobyčajné. Presne také je kreatívne štúdio ArtClub. Toto miesto obľubujú malí umelci, ktorí sa neboja zašpiniť od farieb, lepidla či hliny. Deti si pod vedením lektora môžu vytvoriť obrázky, hlinené výrobky, sadrové odliatky a rôzne šperky. Môžu skúsiť všetko, čo vždy chceli a odniesť si z oslavy nielen darčeky, ale aj vlastné výtvory.