Baby friendly koncept

Nielen Sitno, ale všetky hotely siete Trinity Hotels & Resorts sú skutočne baby friendly. To však neznamená len detský kútik, prístelku a ihrisko. Naopak, vytvorili sme miesto, ktoré myslí na rodičov a deti od A po Z.

Okrem zabezpečenia potrebného vybavenia ako detské postieľky, vaničky, ohrievač na fľaše a podobne (kompletný zoznam), sme z našich hotelov spravili miesto oddychu a zábavy pre malých i veľkých.


Zábava pre celú rodinu

Celý náš koncept je založený na láske k deťom a osobnom prístupe ku každému jednému z nich. Nie je to len o atrakciách, ale naopak, deti zapájame, vymýšľame pre ne program, ktorý ich nielen zabaví, ale aj rozvinie ich schopnosti aj ich niečo naučí. 

Každý deň pre vás máme pripravený pestrý celodenný animačný program. Ten je zostavený tak, aby ste sa doňho mohli zapojiť spolu so svojimi deťmi a po rušných dňoch spolu stráviť trochu kvalitného času a užiť si veľa spoločnej zábavy.

U nás si aj oddýchnete

Ak však nestíhate s deťmi držať krok a túžite aj po chvíľke oddychu, ste na správnom mieste. Deti nechajte v rukách našich skúsených animátorov, ktorí sa im postarajú o pestrý program a deň plný zážitkov. Vy si zatiaľ môžete oddýchnuť v našom wellness a spa svete či si v pokoji vychutnať drink, kávu alebo romantickú večeru v jednom z našich barov a reštaurácií. V pokoji a bez starostí, pretože viete, že vašim ratolestiam nič nechýba. Zostáva si ich len vypočuť- čo všetko zažili so svojimi Kamarátmi z Trinity.

O vaše deti sa starajú tí najlepší

Okrem Kamarátov z Trinity je tu pre vás aj náš tím animátorov, ktorý sa deťom celý deň venuje. 

Ide pritom o tých najlepších z najlepších. Naši animátori absolvujú množstvo workshopov a školení, vrátane školenia detským psychológom. Vďaka tomu sú pripravení zvládať najrozličnejšie situácie. 


Jedinečné priestory

V hoteli Sitno vám okrem unikátnych zážitkov ponúkame aj jedinečné priestory. Disponujeme vlastnou kinosálou MediaTro, kulinárskym štúdiom Foodie, kde sa nové recepty naučia malí i veľkí, či kreatívnymi dielňami ArtClub. Zabaviť sa môžete pri bowlingu alebo najrozličnejších hrách v našom Game Zone. Detský kútik sme povýšili na celý detský svet- MiniMe. Kopu relaxu i zábavy poskytne náš vodný a saunový svet, kde sme rovnako mysleli aj na najmenších návštevníkov a vytvorili pre nich celý detský bazénový svet.