Eventy a teambuildingy

Organizujte si firemné podujatia bez starostí

Ponúkame do detailu prepracované firemné eventy vďaka Event agency by TRINITY Hotels & Resorts.

Ušetrite svoj čas a nechajte organizáciu vášho firemného podujatia na nás. Vďaka unikátnym priestorom v každom z našich hotelov vieme firmám zabezpečiť teambuildingovú akciu či kongres na kľúč. Pripravíme pre vás firemný event, na ktorý s kolegami či obchodnými partnermi nezabudnete.

preview

Inšpirujte sa večierkami a teambuildingami z našej dielne

Naša interná eventová agentúra má za sebou 15 rokov skúseností s organizáciou kongresov, firemných podujatí, večierkov a teambuildingov. Pozrite si video, z vybraných podujatí z dielne Business by TRINITY.

Vyžiadajte si nezáväznú ponuku pre Váš event

Image
Martina Beňová
Senior obchodný manažér
Image
Alexandra Bartová
Obchodný manažér
preview

Retro športovné hry

BLÁZNIVÝ TEAMBUILDING S NÁDYCHOM NOSTALGIE

Vytrhnite sa z každodennej pracovnej reality, vráťte sa na chvíľu v čase a užite si bláznivý teambuilding s kolegami v téme 80-tych a 90-tych rokov. Pripravíme pre vás množstvo netradičných zábavných súťažných aktivít ako je hod gramofónovou platňou, alebo si môžete vyskúšať klasiky z branných cvičení ako je hod granátom či streľba zo vzduchovky.

Každá aktivita je vystavaná na mieru podľa stanovených cieľov a spôsobu zábavy, ktorý v tíme či firme preferujete. Všetko moderné sa dá vyobraziť s atmosférou retro, ktorú si veľa z nás pamätá z mladosti, a aj preto patrí práve RETRO teambuilding k tým najžiadanejším.

preview

Športovný teambuilding

OBĽÚBENÝ KONCEPT TEAMBUILDINGU PLNÝ AKTÍVNEJ ZÁBAVY

Firemné športové hry sú overenou klasikou v oblasti aktívnej zábavy. Otestujte tímového ducha a prebuďte spontánnu súťaživosť medzi kolegami. Zmerajte si sily v tradičných disciplínach, ale aj v aktivitách, ktoré bežne nemáte možnosť vyskúšať. Celé podujatie vieme smerovať do konkrétnej témy ako napríklad olympijské hry, retro športové hry či zimný teambuilding na snehu.

Naši evenťáci sa vyhrajú s kombináciami, aby ste vždy zažili niečo iné, nové a zábavné. Cez deň vás čakajú súťaže a večer tematická párty. Je len na vás, akú kombináciu si zvolíte, všetko premyslíme do každého detailu a vybavíme za vás.