Eventy a teambuildingy

Organizujte si firemné podujatia bez starostí

Už sa nemusíte spoliehať na eventovú agentúru, pretože sme tu my - Boutique Events by TRINITY Hotels & Resorts, s našimi do detailu prepracovanými firemnými podujatiami.

Ušetrite svoj čas a nechajte organizáciu vášho firemného eventu na nás. Vďaka unikátnym priestorom a profesionálnemu tímu sme schopní zabezpečiť pre firmy kompletnú teambuildingovú akciu alebo kongres na kľúč. Pripravíme pre vás nezabudnuteľný firemný event, ktorý si užijete s vašimi kolegami či obchodnými partnermi.

preview

Inšpirujte sa večierkami a teambuildingami z našej dielne

Naša interná eventová agentúra má za sebou 15 rokov skúseností s organizáciou kongresov, firemných podujatí, večierkov a teambuildingov. Pozrite si video, z vybraných podujatí z dielne Business by TRINITY.

Vyžiadajte si nezáväznú ponuku pre Váš event

Image
Martina Beňová
Senior obchodný manažér
Image
Lucia Beňová
Obchodný manažér
Image
Alexandra Bartová
Obchodný manažér
preview

Retro športovné hry

BLÁZNIVÝ TEAMBUILDING S NÁDYCHOM NOSTALGIE

Vytrhnite sa z každodennej pracovnej reality, vráťte sa na chvíľu v čase a užite si bláznivý teambuilding s kolegami v téme 80-tych a 90-tych rokov. Pripravíme pre vás množstvo netradičných zábavných súťažných aktivít ako je hod gramofónovou platňou, alebo si môžete vyskúšať klasiky z branných cvičení ako je hod granátom či streľba zo vzduchovky.

Každá aktivita je vystavaná na mieru podľa stanovených cieľov a spôsobu zábavy, ktorý v tíme či firme preferujete. Všetko moderné sa dá vyobraziť s atmosférou retro, ktorú si veľa z nás pamätá z mladosti, a aj preto patrí práve RETRO teambuilding k tým najžiadanejším.

preview

Športovný teambuilding

OBĽÚBENÝ KONCEPT TEAMBUILDINGU PLNÝ AKTÍVNEJ ZÁBAVY

Firemné športové hry sú overenou klasikou v oblasti aktívnej zábavy. Otestujte tímového ducha a prebuďte spontánnu súťaživosť medzi kolegami. Zmerajte si sily v tradičných disciplínach, ale aj v aktivitách, ktoré bežne nemáte možnosť vyskúšať. Celé podujatie vieme smerovať do konkrétnej témy ako napríklad olympijské hry, retro športové hry či zimný teambuilding na snehu.

Naši evenťáci sa vyhrajú s kombináciami, aby ste vždy zažili niečo iné, nové a zábavné. Cez deň vás čakajú súťaže a večer tematická párty. Je len na vás, akú kombináciu si zvolíte, všetko premyslíme do každého detailu a vybavíme za vás.