Kulinárske štúdio Foodie

ČO JE FOODIE?

Moderný priestor, ktorý je vybavený všetkým, čo pri varení nesmie chýbať. Môžete ho využiť na firemné prezentácie, originálne teambuildingy či zážitkové aktivity pre deti i dospelých. Výber je na vás. 

Kapacita: 15 - 20 osôb

V našom Foodie varili aj známi športovci v rámci špeciálnej série relácie pre Digi Tv.

VYUŽITIE PRE FIRMY

Foodie je vďaka svojmu vybaveniu a dizajnovému zariadeniu ideálnym priestorom pre gastro firmy, ktoré potrebujú realizovať kurzy, školenia alebo prezentácie svojich produktov a spotrebičov. Skvelo sa hodí na natáčanie reklamných spotov či relácií o varení. 

Poslúži však aj firmám z iných odvetví a to na kreatívne teambuildingy. Vymeňte klasický firemný obed alebo večeru za spoločné varenie vo Foodie. Moderné a priestranné štúdio s útulným sedením je ideálny priestor pre netradičné teambuildingy, zážitkové degustácie alebo pracovné obedy. Pripravte si pod vedením nášho šéfkuchára dokonalé menu alebo ľahký a nápaditý snack. Alebo prijmite kulinársku výzvu a dajte si s kolegami súťaž o najlepšie uvarený a servírovaný obed.

[text]

Jedinečná atmosféra navodená rôznymi vôňami a chuťami prispieva k pozitívnemu výsledku pracovných stretnutí. Útulné priestory Foodie sú vhodné pre malé a stredne veľké skupiny, mimo kurzov môže byť Foodie využité aj ako priestor pre neformálne stretnutia a oslavy.