Maskoti Kamaráti z TRINITY

V Trinity Hotels & Resorts sme vytvorili jedinečný koncept pre rodiny s deťmi, ktorého maskotmi sú Kamaráti z Trinity- Čľupko, Vlnka, Kopko, Svetluška, Skalko, Ozvenka a, samozrejme, ich kamarátka Nitka, ktorá ich sprevádza na všetkých koncertoch. Naši maskoti sú zároveň hudobnou a tanečnou skupinou.

Postavičky Kamarátov z Trinity nerozprávajú, čo podporuje detskú predstavivosť. Komunikácia gestami je deťom blízka, je hravá a ľahko zrozumiteľná a práve vďaka nej si ich obľúbia aj naši najmenší hostia.

Práve preto s nimi na koncerty chodí aj ich kamarátka Nitka, ktorá je ich hlavným rečníkom. Tá koncerty vedie, vysvetľuje tanečné kroky a aktívne zapája deti pre interaktívny zážitok. Dáva tak deťom možnosť byť na chvíľu súčasťou koncertu – tancovať ako Kamaráti.

Nie sú to len veselé postavičky. Každý z nich má svoj jedinečný príbeh, svoje povolanie. Kopko je kuchár, Svetluška influencerka, Čľupko plavčík, Vlnka učiteľka, Skalko je horský sprievodca a Ozvenka speváčka. V novom koncepte leta sme tomu prispôsobili aj animačné aktivity. Každý deň v týždni sme venovali jednému z našich maskotov a v tento deň sme pre deti vymysleli množstvo zábavných aktivít inšpirovaných práve povolaniami maskotov. Či už je to spevácka súťaž, kreatívne dielne alebo spoločné varenie.

Detičky sa nielen zabávajú, ale aj učia novým zručnostiam a rozširujú si svoje obzory. Pri spoločných aktivitách sa veľmi rýchlo stanú najlepšími kamarátmi a deti tak potom nechodia do nejakého nudného hotela, ale do Skalkovho, Kopkovho alebo Čľupkovho domčeka.

Kopko a Svetluška

Sitno je domovom Kopka a Svetlušky. Kopko je pôvodne banský škriatok, ktorý kope poklady v bani. Na cestách po lese, ale aj pri práci mu je nápomocná jeho kamarátka Svetluška. Tá mu svojim lampášikom vždy posvieti na cestu. Ich príbeh motivuje deti k bádaniu po okolí, k poznávaniu baníckej histórie a prostredia Štiavnických vrchov.

V súčasnosti Kopko pracuje ako kuchár a so Svetlušky sa stala influencerka. Modernými povolaniami sme ich tak viac priblížili súčasným deťom, aby si k nim ľahšie našli cestu. Kopko deti učí ako si upiecť chutnú a zdravú pizzu a Svetluška im dá tipy ako natočiť pútavé videá či odfotiť peknú fotku. 

Kopko a Svetluška vás sprevádzajú celým pobytom v hoteli. Stretnúť ich môžete pri večeri aj na raňajkách, kde sa im deti s nadšením chvália, že spapali ovocie aj zeleninku. Každý večer spolu zažijú minidiskotéku a počas dňa zábavné aktivity v rámci animácií. Na bare majú tiež vlastný špeciálny džúsik a, samozrejme, nemôžu chýbať ani pri rozlúčke počas odchodových dní hotela.

Koncerty Kamarátov z Trinity

V Sitne však môžete stretnúť aj ostatných kamarátov. Tí sa totiž vo svojich domčekoch pravidelne navštevujú a usporadúvajú nezabudnuteľné koncerty. Šiesti maskoti na pódiu, originálne pesničky, ľahké a hravé choreografie, ktoré rozhýbu aj najmenších. Ich interaktívne koncerty môžete zažiť na väčšine pobytov a počas celého leta. Spolu už vydali tri albumy, majú vlastné tričká, vankúšiky, nápoje a množstvo ďalších praktických darčekov.

Vďaka tomu sa s nimi detičky nelúčia ani po odchode z hotela. Pozrieť si videá či spievať si pesničky so svojimi kamarátmi môžu totiž kdekoľvek. Zážitky s Kamarátmi z Trinity si navyše tiež môžu pripomínať niektorým z predmetov z ich merchu.